top of page

Wat wil er geheeld worden in jou?

Je bent een voelend wezen. Pijn en verdriet, dat voel je. Leed dichtbij of het grote leed in de wereld is voor velen van ons soms zelfs overweldigend. Het kan boosheid oproepen, machteloosheid, verwarring. En dan rijst de vraag misschien: wat moet ik ermee?


Je kunt ervoor kiezen je ervoor af te sluiten, een muur op te trekken om het niet te hoeven voelen. Je kunt er ook volledig in verdwijnen, meegesleurd door emoties die groter lijken dan jij. Maar wanneer het je triggert, wanneer het je zo diep raakt dat je verdrietig of boos wordt, dan wil het je iets vertellen. Dan raakt het iets in jou aan. Oude lagen, oude wonden, Zielspijn die zich in het onbewuste stil houdt en om aandacht vraagt.


Toelaten en doorvoelen

Je kunt misschien die pijn toelaten. Haar ruimte geven, zonder oordeel, zonder woorden. Gewoon voelen, daar waar ze zich in je lichaam aandient. Doorvoelen is een manier om het te helen, om oude energieën vrij te laten.


Transformeren

Of, zoals het deze week in een Luisterkind-afstemming naar voren kwam, je kunt er voor kiezen je niet met de pijn te verbinden, maar juist bij jezelf te blijven, in jouw centrum, in jouw licht. We zijn allemaal lichtwezens en hebben voldoende licht in ons om het donker te verlichten. We bezitten de kracht het vanuit ons liefdevolle hart te transformeren. Vanuit je hart kun je tot acceptatie komen, hoe uitdagend dat soms ook is. Dan beginnen verdriet en pijn langzaam te smelten. En waar jouw hart vrede vindt, straalt die vrede uit naar je omgeving en zo verder de wereld in.


Affirmatie: In mijn hart smelt pijn tot vrede



Opmerkingen


bottom of page